Νίκη Τίτλου νίκησε εκτός έδρας τον Τροιζηνιακό 1 - 2 στο Ντέρμπι της Αργολίδας της Α1

Νίκη Τίτλου  ο Παναργειακός  κέρδισε την ομάδα του Τροιζινιακου  1 2 & του αποσπάστηκε  4 βαθμούς
Η Νίκη ήταν  αφιερωμένη στον  μεγάλο  απόντα  & στον  Αρχηγό μας τον Ρέμο Μαρίνη
Ο Παναργειακός ξεκίνησε  με της δύο  μεταγραφικές  προσθήκες  Καπλατζης  & Μartins De Soyza  έδειξαν  ότι θα βοηθούσαν στο Πρωταθλήμα
Ο Παναργειακός  προηγήθηκε  με τον Καπλατζη  Με απευθείας χτυπημα φάουλ  στο  35  λεπτό  ο Τροιζινιακος  ισοφάρισε  στο 40 λεπτό  με τον Καλυβά  & στης καθυστερήσεις  του ημίχρονου  ο Σελλής στο 45  λεπτό  με σουτ  μέσα από την μικρή  περιοχή
Στο δεύτερο ημίχρονο ο Τροιζηνιακός  πίεσε  να ισοφάριση  ο τερματοφυλακας Κομποσης  έκανε  σωτήριες επεμβάσεις