Νε Νίκη ο Παναργειακός επί του αδύναμου Παναυπλιακού 2017 με 8 - 0

Νεα  νίκη  του Παναργειακού  επί του  αδύναμου  Παναυπλιακού  2017 με σκορ 8 - 0
Δεν αντέχει σε κριτική το παιχνίδι, ο Παναργειακός ήταν ανώτερος και επιβλήθηκε εύκολα με 8-0.
Τα γκολ σημείωσαν οι  Καλογεροπουλος  στο 7 λεπτο  , Μαρίνης 32 λεπτό  &, 75  λεπτό, Μπλατσος  32 λεπτό & 45 λεπτό , Καραργύρης 60 λεπτό ,  Μπιτινης 90 λεπτό Καλογεροπουλος και αυτογκόλ Μακατατζης στο 55 λεπτό
Ο Παναργειακός  ξεκίνησε  Κοζιωτης  Διαμαντής (Καλιατσης60 λεπτό) Καραμάνος  και  Φλεβάρης  Χριστός  Παπασπυρου (Μανδυλης  60 λεπτό ), Φλεβάρης  Ευάγγελος (Καραγυρης 46 λεπτό ) Φλεβάρης Βασίλης ( Μπιτινης  46 λεπτό), Μπουρης  Μαρίνης  Μπλάτσος (Τζιας  60  λεπτό  )
Στα αξιοσημείωτα του αγώνα  για πρώτη φορά  έπαιξαν  τρία  αδέλφια  μαζί  στην αρχική  εντεκάδα  είναι οι αφοί  Φλεβάρη Χρήστος  Βασίλης  Ευάγγελος .
Επόμενος αντίπαλος το Σάββατο εκτός  έδρας στο Παναριτι με την ομώνυμη ομάδα.