ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΊΔΑΣ =1-2 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΉ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΊΟΥ

Παναργειακος-Ένωσή Ερμιονίδας 1-2
 Την Κυριακή διεξήχθη ένας πολύ ενδιαφέρον φιλικος αγώνας τής ομάδας μας,  με την ομάδα της Ένωσης Ερμιονίδας ομάδα Γ Εθνικής,  έγινε σε ένα βαρύ γήπεδό που έβρεχε σχεδόν όλη την διάρκεια του αγώνα .
Ο προπονητής της ομάδας μας ο Δημήτρης Μπατακος  έβγαλε  χρήσιμα συμπεράσματα  αφού  η ομάδα  έπαιξε  χωρίς  9  βασικούς  Boris , Φλεβάρης  Βασίλης & Χρήστος, Παιδακης, Θεοδωσιαδης, Σελλής,Φλώρος ,Κυριακοπουλος  Ανδρέας & Σάκης
 Ο Παναργειακός  ξεκίνησε
Κοζιωτης, Καλογεροπουλος ,Μπουρης, Καραμανος  ,Διαμαντής , Μανδυλης, Παπασπυρου, Μαρίνης, Βροσγος  ,Μπιτινης  ,Μπλάτσος
Επεξαν Αλλαγή  Κομποσης τερμ  Καρατζουλης τερμ Τζιας Φλεβάρης  Βαγγέλης Καλιατσης, Φασουλής
Στο πρώτο  ημίχρονο ήταν  πολύ καλή  η ομάδα μας  άνοιξε  το σκορ  με τον Γιάννη  Μπλατσο με ωραίο  πλασέ  από κάθετη  πάσα  του  Παπασπυρου στο 33 λεπτό που ήταν & σκόρ  ημίχρονου  .
Στο Δεύτερο  ημίχρονο  χάσαμε  σπουδαία  ευκαιρία με τον Γιάννη  Μπλατσο στο 55 λεπτό για να κάνει το 2 -0 είχαμε  & δοκάρι  με τον Καραμάνο  η Ένωσή Ερμιονίδας  πήρε την  νίκη  με δύο πέναλτι του Κυπαριση στο 60 λεπτό& στο 80 λεπτό  πολύ καλή εμφάνιση  η ομάδα μας οπως & των τερματοφυλάκων έκαναν  πολύ  καλές σωτήριες επεμβάσεις των δύο τερματοφυλάκων,  Κοζιωτης ,Κομποσης.